Çakıcı’dan Birlik Mesajı
» - 12 Nisan 2018 17:07

Keskin T Tipi Cezaevinde kalmakta olan Alattin Çakıcı, son günlerde yaşanan uluslararası siyasi gelişmeler konusunda önemli açıklamalar yaptı.

“Çakıcı, açıklamasında şunları söyledi: “Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Aziz Türk Miletine saygılarımla arz ederim… Türkiye’de herkes vatanının sevmek zorundadır. Sayın Tayyip Erdoğan’ı günahı kadar sevmese bile bu aziz vatanımız Osmanlı’dan kalan tek vatan parçasıdır. Günlerdir söylüyorum, Akdeniz ve Ortadoğu’da yıllardır devam eden Suriye’nin parçalanması konusunda tarih süreci içerisinde kendini üstün ırk kabul eden diğer milletlerin genellikle İslam dünyasındaki toprak altındaki tüm yeraltı madenlerini sömürmek, oralarda uzun süreli kalmak, üsler kurup insanlarını yok etmek, Vatikan ve Siyonistlerin, onların ilkeleri, onlarda da cennet, cehennem varolduğu için her mümini öldürmek, Musevi, Hıristiyan inancına göre cenneti hak etmektir. Dini inançlarının vazgeçilmezidir. Osmanlı’da ve Cumhuriyet kurulduğu günden beri Batı’nın tek düşmanı İslam dünyası ve Türk Milletidir.

Sayın Devlet Başkanına soruyorum: 4 yıllık İstanbul Belediye Başkanlığı yaptığın dönemde ve 16 yıllık iktidar döneminde Batı ve okyanus ötesi emrindeki NATO, insanlığın ve dünyanın düşmanı olan Siyonist üst akıl özellikle Türkiye Cumhuriyeti üzerindeki İslam dünyasında da her türlü provakatörlük yapıp milyonlarca masum insanı yerlerinden edip, ülkelerini de yerle bir ederek dünyanın değişik yerlerinde sefil, aç, susuz, başka ülkelerde yaşamalarına neden olduğunu biliyor musunuz? Evet 15 Temmuz gibi bir süreci yaşadık. Yerli işbirlikçilerden adını Fetö koyduğunuz paralel devlet yapılanması Fetö denen Amerikan itini okyanus ötesi Fetö’nün dışında da bazı devlet kurumlarında Amerikalılara köpeklik yapan siz ve hükümetiniz, Aziz Türk Milleti bilmektedir.

Fırat ve Afrin operasyonlarından evvel 15 Temmuz’dan sonra milletimizin gözünde karalanmak ve küçük düşürülmek istenen TSK ve her türlü güvenlik güçlerimiz çok yıpratıldı. Bunları bilinçli olarak Batı’ya hizmet eden medya kuruluşları bazı önyargılı AKP’liler, bir kısım uluslararasıyım diyen sahte Atatürkçülerin bir kısmı Batı ve PKK ağzıyla konuştuğu bilinmektedir. PKK’nın dışındaki, ülkesini ve bayrağını seven Zaza ve Kürt kökenli vatandaşlarımızı bazı densizler, bölücüler gibi gördüler. Kürtçü PKK’lıların yüzünden bazı kendini bilmeyen densizler sokaklarda ve bazı basın kuruluşlarında incitildiler.

Vatanını seven, devletine gönülden bağlı, bayrağına bağlı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Kürt vatandaşlarımız kökeni Türk olan, Türkler kadar tarih sürecinde ve Cumhuriyet döneminde Allah için devletimiz için bedenlerini feda ederek cenazeleri Türk Bayrağına sarılıp toprağa verildiğini yüzlerce defa medyada bi aziz milletimiz görmüştür. Şu anda Türkiye’de gerçek vatansever ve ulusalcı Atatürkçüler kökeni Türkmen olan 21 milyon Alevi Bektaşi, hiç düşünmeden şehadet şerbetini tatmak için yarış halinde olduğunu halen biliyor musunuz? Bölücüler hariç, batıya ajanlık edenler hariç kimin kimle düşmanlığı varsa ölçü vatansa seçim zamanı gelmediği sürece iktidar, muhalefet aziz şehitlerimize saygı duyuyorsa, vatandalırını seviyorlarsa gelecek çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kudurmuş buldog köpeği gibi bu kan emici vampirlerin Doğu Akdeniz’e uçam gemisini gönderen, Kıbrıs’a İngiliz hava üssüne indirdikleri uçakların amacı Suriye değil, İslam ve insanlığın son kalesi olan devletimizi parçalamak, Suriye’de Işid’i ve PKK’yı kullananlar, kurdukları oyun kahramanı TSK tarafından bir bölümü başarıya ulaşamadığı için kudurmuş Batı ve okyanus ötesi aslında onları yöneten Ortadoğu da küçük topraklara sahip olan batının sevimli kaniş köpeği olan İsrail’in, Yunanistan’ın bunlarla birlikte hareket eden Suudi Arabistan ve onun gibi ellerinde Kur’an’la gezen ve Kur’an’ın hiç bir ayetine inanmayan bazı arap ülkeleri bile İngiliz ve Amerikalıların itliğini yapmaktan ileri gitmemektedir.

Bu devleti yöneten, birlikte hareket eden gözlerine perde inmiş muhalefet, gelecekteki muhalefet ve iktidar hırsından vazgeçiniz. Bu süreç içerisinde eğer gerçekten vatansever, milliyetçi, gerçek Atatürkçü aziz milletimize, bayrağına gönül vermiş her etnik unsur lütfen gözlerinizden bu perdeyi kaldırınız. Sayın Tayyip Erdoğan’ı yahu hiç kimse sevmek zorunda değil. Devletinizi de mi sevmiyorsunuz? Devleti yöneten bu koro şefinin bu zorlu süreçte nefsine kapılsa bile sizlerde hırsınıza kapılıp batının istediği PKK gibi kullanamadıkları ülkemizdeki milliyetçi ve vatansever, vatanına bağlı olan sizlerin sözlerini baz alarak bu milletin enerjisini iç piyasada yok edip Afrin ve Fırat Kalkanı zafer sarhoşluğu içerisinde devlet bekası için gelecekteki seçimler için iktidar ve muhalefet birbirlerine saldırması ülkemizin bütünlüğüne fayda değil, zarar verir.

Nato’dan, ABD ve Birleşik Devletler’den 1948’den günümüze kadar ülkemizi bir sömürge toprak parçası gibi sömürdüğünü 60 yıllık tarih sürecinde iktidar ve muhalefette olanlar halen bilmiyorsa ne zaman bilecekler? Onlar asırlardır doğal ortak yaşadığımız coğrafyada Balkanlar’da, Ortadoğu’da, Güney Doğu Asya’da, Çin ile Rusya ile gerçek ve dengeli bir politika izleyip ülkemiz ve coğrafyamızı dünyadaki mazlum milletleri daha fazla sömürülmesine, yok edilmesine, renk, dil, din ayrımı yapmadan büyük şeytan ve ortaklarına bedeli ne olursa olsun coğrafyamızda belki bizlere havadan 60 yıllık kazanımımız olan alt yapımızı imha edebilirler. Toprağa indikleri an onlara cehennemi yaşatacığımızı bu aziz millet tek vücut halinde olduğunu, askeriyle, milletiyle, aziz Türk vatandaşlarımız şu anda aynı ruh içindedir. Iktidarv e muhalefet milletin ve kahraman TSK’nın, aziz güvenlik görevlilerimizin morallerini bozmaya hakkınız yok. Daha fazla iktidar ve muhalefet şanlı ordumuza, tüm güvenlik güçlerimize, polis teşkilatımıza kalbi sevgilerinizi basın yayın organlarından göstermelik değil, beyninizden kopan sevgi selinin birlik ve beraberlik içerisinde olduğunuzu her fırsatta kalbi dile getirmeniz sizlerde birer Türk vatandaşısınız makam ve mevkiniz ne olursa olsun aynı ruhu taşıyorsanız bu söylediğimi asla unutmayın.

3.dünya savaşına gidiyoruz. Dünyayı yönetenler Adem soyunu seviyorlarsa kan emicilikten, toplumların iç işlerine karışmaktan, din ve inançlarına müdahale etmekten vazgeçmeleri Adem soyunun davasıdır. Ama ne yazık ki, her asırda bu küresel üst akıldan dünyayı kaosa sokan, milyonlarca insanın ölümüne neden olan şekil olarak insana benyezen ruhunu şeytana satmış mutlaka bir veya bir kaç tane karşılık, birbirleriyle zıtlaşan, dünyayı yok edecek bir ve ikince dünya harbini tarih sürecinde daha evel milyonları katletiklerini toplumların tarihinde yerini alırken yukarıda bahsettiğim gibi Firavun ve Nemrutlar hep adem soyunun içinden çıkmıştır. Gelişecek coğrafyamızda büyük bir savaş direk ülkemize yönelikse bu aziz millete saldıran yabancı güçlerin yanı sıra ilk işi Kıbrıs üzerinden ve güney sınırlarımızdan İsrail’i yerle bir etmek Allah’a hizmet etmektir.

Küresel üst akıla soruyorum: İsrail’in varlığı mı önemli, yok edilmesi mi? Bu aziz milleti hala uluslaşmamış bazı arap ülkeleriyle sakın karşılaştırmayın. Bilinç altınızda silemediğiniz dedelerinizin yediği Osmanlı tokadının her Türk lafı duyduğunuzda bilinç üstüne çıkıp ruhsal dünyanızı allah bullak ediyor. Adem soyundan geldiğinizi, temel hak insan özgürlüklerinden bahsediyorsunuz. Devletleri yöneten az gelişmiş ülkelerdeki devlet başkanlarını diktatör ilan edip iç işlerine karışıyorsunuz. Sizlere bu hakkı Vatikan’daki Papa mı veriyor? Siyonust üst akıl mı yoksa Musevilerin en üst Hahambaşı mı veriyor? Gelişecek bir dünya savaşında ülkesini ve insanını kaybederken toplumlarınıza hangi yasal gerekçeyle, evlatlarınızın, kayıplarınızın hesabını vereceksiniz? Nefsinizi şeytandan, para hırsından, emek gasp etme hırsından, sözde din ve vicdan özgürlüğünden, hürriyet ve eşitlikten, adalet kavramından bahsederken bunları birer argüman olarak kullanarak kitle iletişim araçlarıyla sivil toplum örgütlerinizden Birleşmiş Milletlerdeki sesini çıkarmayıp bu sadistlerden, insanlığı katlederken hiç Adem soyunu düşünüyor musunuz? Hiç zannetmiyorum. Beyin hücrelerinizin her zerresi ruhsal dünyanızın, beyninizin otokontrol merkezi şeytana endeksli.

Şeytan yolunda yürülen batıl, mutlaka birg ün Hak’kın hüsranına uğrayacaktır. Bildiğinizden vazfeçmeyiniz. Yiyeceğiniz büyük vurgunun sizleri bitkisel hayata bağlayacağını asla unutmayınız. Belki bu sizler için boş cümleler olabilir. Her şeyi gören Allah’tır. Mutlaka Allah’ın tokadını yiyeceksiniz. Aziz Türk Milleti devletine bağlı, vatanını seven hangi etnik guruba mensup olursanız olun neticede tek vatan, tek bayrak. Vatan hainleri, bölücüler hariç iktidar ve muhalefet bu süreçte birbirinize saldırmaktan vazgeçiniz. Bu millet yıllardır her şeyi görüyor. Birilerini iktidara getirdiği gibi bu aziz millet yeni birilerini iktidara getirir. Millet her şeyi görüyor. Ama şu anda her kim olursa olsun geçmiytei ve her türlü yanlışlıkların iç piyasada gündeme getirmek millete fayda getirmez.

Bakınız yıllardır şahsım her türlü sıkıntı ve zulüm yapan iktidarın başı ve onlarla birlikte hareket edenlere rağmen ölçüm devletin bekası aziz milletimizin bu süreçle birlikte hareket etmesi vatanını seven her Türk vatandaşının Müslüman ve Türkse hangi etnik guruba mensupsa bayrağı ve aziz topraklarımız için her etnik unsurun bu süreçte devletin yanında yer almaları milletimiz için, tek vazgeçilmezimiz gerçek vatanseverlerin bir ülküsüdür. Birileri de söylemlerine lütfen bu zorlu süreç içerisindesivri dillerini daha ölçülü kullanmaları, mutabakatın sözde değil, özde dillerini daha yumuşak bir üslupla kullanmaları milletimizin hayrınadır. Saygılarımla aziz Türk Miletine arz ederim”.

Çakıcı, açıklamanın sonunda not paylaşarak şunları söyledi: “Partiler kapatılır, liderler değişir, yeni partiler açılır, yeni liderler çıkar. Hırsları için devlet bölünürse kızıl elma peşinde koşanlar toprak altında Allah’a nasıl hesap verecekler? Evet, Kızıl Elma Türk İslam devasının vazgeçilmezidir. Önve vatan, sonra Kızıl Elma’yı gerçekleştirmek en doğru olanıdır. Bunu yaparken din, dil, ırk ayrımı yapmadan Allah rızası için yola çıkmak lazım. Saygılarımla… Bu topraklar benim öz vatanımdır diyen her etnik guruba, tüm bölücüler hariç milletimize saygılarımla arz ederim.”

Kırıkkale24

Çakıcı’dan Birlik Mesajı

Çakıcı’dan Birlik Mesajı
Haber Tarihi: 12 Nisan 2018 17:07
Haber Adresi: http://www.kirikkale24.com/cakicidan-birlik-mesaji/

Keskin T Tipi Cezaevinde kalmakta olan Alattin Çakıcı, son günlerde yaşanan uluslararası siyasi gelişmeler konusunda önemli açıklamalar yaptı.

“Çakıcı, açıklamasında şunları söyledi: “Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Aziz Türk Miletine saygılarımla arz ederim… Türkiye’de herkes vatanının sevmek zorundadır. Sayın Tayyip Erdoğan’ı günahı kadar sevmese bile bu aziz vatanımız Osmanlı’dan kalan tek vatan parçasıdır. Günlerdir söylüyorum, Akdeniz ve Ortadoğu’da yıllardır devam eden Suriye’nin parçalanması konusunda tarih süreci içerisinde kendini üstün ırk kabul eden diğer milletlerin genellikle İslam dünyasındaki toprak altındaki tüm yeraltı madenlerini sömürmek, oralarda uzun süreli kalmak, üsler kurup insanlarını yok etmek, Vatikan ve Siyonistlerin, onların ilkeleri, onlarda da cennet, cehennem varolduğu için her mümini öldürmek, Musevi, Hıristiyan inancına göre cenneti hak etmektir. Dini inançlarının vazgeçilmezidir. Osmanlı’da ve Cumhuriyet kurulduğu günden beri Batı’nın tek düşmanı İslam dünyası ve Türk Milletidir.

Sayın Devlet Başkanına soruyorum: 4 yıllık İstanbul Belediye Başkanlığı yaptığın dönemde ve 16 yıllık iktidar döneminde Batı ve okyanus ötesi emrindeki NATO, insanlığın ve dünyanın düşmanı olan Siyonist üst akıl özellikle Türkiye Cumhuriyeti üzerindeki İslam dünyasında da her türlü provakatörlük yapıp milyonlarca masum insanı yerlerinden edip, ülkelerini de yerle bir ederek dünyanın değişik yerlerinde sefil, aç, susuz, başka ülkelerde yaşamalarına neden olduğunu biliyor musunuz? Evet 15 Temmuz gibi bir süreci yaşadık. Yerli işbirlikçilerden adını Fetö koyduğunuz paralel devlet yapılanması Fetö denen Amerikan itini okyanus ötesi Fetö’nün dışında da bazı devlet kurumlarında Amerikalılara köpeklik yapan siz ve hükümetiniz, Aziz Türk Milleti bilmektedir.

Fırat ve Afrin operasyonlarından evvel 15 Temmuz’dan sonra milletimizin gözünde karalanmak ve küçük düşürülmek istenen TSK ve her türlü güvenlik güçlerimiz çok yıpratıldı. Bunları bilinçli olarak Batı’ya hizmet eden medya kuruluşları bazı önyargılı AKP’liler, bir kısım uluslararasıyım diyen sahte Atatürkçülerin bir kısmı Batı ve PKK ağzıyla konuştuğu bilinmektedir. PKK’nın dışındaki, ülkesini ve bayrağını seven Zaza ve Kürt kökenli vatandaşlarımızı bazı densizler, bölücüler gibi gördüler. Kürtçü PKK’lıların yüzünden bazı kendini bilmeyen densizler sokaklarda ve bazı basın kuruluşlarında incitildiler.

Vatanını seven, devletine gönülden bağlı, bayrağına bağlı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Kürt vatandaşlarımız kökeni Türk olan, Türkler kadar tarih sürecinde ve Cumhuriyet döneminde Allah için devletimiz için bedenlerini feda ederek cenazeleri Türk Bayrağına sarılıp toprağa verildiğini yüzlerce defa medyada bi aziz milletimiz görmüştür. Şu anda Türkiye’de gerçek vatansever ve ulusalcı Atatürkçüler kökeni Türkmen olan 21 milyon Alevi Bektaşi, hiç düşünmeden şehadet şerbetini tatmak için yarış halinde olduğunu halen biliyor musunuz? Bölücüler hariç, batıya ajanlık edenler hariç kimin kimle düşmanlığı varsa ölçü vatansa seçim zamanı gelmediği sürece iktidar, muhalefet aziz şehitlerimize saygı duyuyorsa, vatandalırını seviyorlarsa gelecek çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kudurmuş buldog köpeği gibi bu kan emici vampirlerin Doğu Akdeniz’e uçam gemisini gönderen, Kıbrıs’a İngiliz hava üssüne indirdikleri uçakların amacı Suriye değil, İslam ve insanlığın son kalesi olan devletimizi parçalamak, Suriye’de Işid’i ve PKK’yı kullananlar, kurdukları oyun kahramanı TSK tarafından bir bölümü başarıya ulaşamadığı için kudurmuş Batı ve okyanus ötesi aslında onları yöneten Ortadoğu da küçük topraklara sahip olan batının sevimli kaniş köpeği olan İsrail’in, Yunanistan’ın bunlarla birlikte hareket eden Suudi Arabistan ve onun gibi ellerinde Kur’an’la gezen ve Kur’an’ın hiç bir ayetine inanmayan bazı arap ülkeleri bile İngiliz ve Amerikalıların itliğini yapmaktan ileri gitmemektedir.

Bu devleti yöneten, birlikte hareket eden gözlerine perde inmiş muhalefet, gelecekteki muhalefet ve iktidar hırsından vazgeçiniz. Bu süreç içerisinde eğer gerçekten vatansever, milliyetçi, gerçek Atatürkçü aziz milletimize, bayrağına gönül vermiş her etnik unsur lütfen gözlerinizden bu perdeyi kaldırınız. Sayın Tayyip Erdoğan’ı yahu hiç kimse sevmek zorunda değil. Devletinizi de mi sevmiyorsunuz? Devleti yöneten bu koro şefinin bu zorlu süreçte nefsine kapılsa bile sizlerde hırsınıza kapılıp batının istediği PKK gibi kullanamadıkları ülkemizdeki milliyetçi ve vatansever, vatanına bağlı olan sizlerin sözlerini baz alarak bu milletin enerjisini iç piyasada yok edip Afrin ve Fırat Kalkanı zafer sarhoşluğu içerisinde devlet bekası için gelecekteki seçimler için iktidar ve muhalefet birbirlerine saldırması ülkemizin bütünlüğüne fayda değil, zarar verir.

Nato’dan, ABD ve Birleşik Devletler’den 1948’den günümüze kadar ülkemizi bir sömürge toprak parçası gibi sömürdüğünü 60 yıllık tarih sürecinde iktidar ve muhalefette olanlar halen bilmiyorsa ne zaman bilecekler? Onlar asırlardır doğal ortak yaşadığımız coğrafyada Balkanlar’da, Ortadoğu’da, Güney Doğu Asya’da, Çin ile Rusya ile gerçek ve dengeli bir politika izleyip ülkemiz ve coğrafyamızı dünyadaki mazlum milletleri daha fazla sömürülmesine, yok edilmesine, renk, dil, din ayrımı yapmadan büyük şeytan ve ortaklarına bedeli ne olursa olsun coğrafyamızda belki bizlere havadan 60 yıllık kazanımımız olan alt yapımızı imha edebilirler. Toprağa indikleri an onlara cehennemi yaşatacığımızı bu aziz millet tek vücut halinde olduğunu, askeriyle, milletiyle, aziz Türk vatandaşlarımız şu anda aynı ruh içindedir. Iktidarv e muhalefet milletin ve kahraman TSK’nın, aziz güvenlik görevlilerimizin morallerini bozmaya hakkınız yok. Daha fazla iktidar ve muhalefet şanlı ordumuza, tüm güvenlik güçlerimize, polis teşkilatımıza kalbi sevgilerinizi basın yayın organlarından göstermelik değil, beyninizden kopan sevgi selinin birlik ve beraberlik içerisinde olduğunuzu her fırsatta kalbi dile getirmeniz sizlerde birer Türk vatandaşısınız makam ve mevkiniz ne olursa olsun aynı ruhu taşıyorsanız bu söylediğimi asla unutmayın.

3.dünya savaşına gidiyoruz. Dünyayı yönetenler Adem soyunu seviyorlarsa kan emicilikten, toplumların iç işlerine karışmaktan, din ve inançlarına müdahale etmekten vazgeçmeleri Adem soyunun davasıdır. Ama ne yazık ki, her asırda bu küresel üst akıldan dünyayı kaosa sokan, milyonlarca insanın ölümüne neden olan şekil olarak insana benyezen ruhunu şeytana satmış mutlaka bir veya bir kaç tane karşılık, birbirleriyle zıtlaşan, dünyayı yok edecek bir ve ikince dünya harbini tarih sürecinde daha evel milyonları katletiklerini toplumların tarihinde yerini alırken yukarıda bahsettiğim gibi Firavun ve Nemrutlar hep adem soyunun içinden çıkmıştır. Gelişecek coğrafyamızda büyük bir savaş direk ülkemize yönelikse bu aziz millete saldıran yabancı güçlerin yanı sıra ilk işi Kıbrıs üzerinden ve güney sınırlarımızdan İsrail’i yerle bir etmek Allah’a hizmet etmektir.

Küresel üst akıla soruyorum: İsrail’in varlığı mı önemli, yok edilmesi mi? Bu aziz milleti hala uluslaşmamış bazı arap ülkeleriyle sakın karşılaştırmayın. Bilinç altınızda silemediğiniz dedelerinizin yediği Osmanlı tokadının her Türk lafı duyduğunuzda bilinç üstüne çıkıp ruhsal dünyanızı allah bullak ediyor. Adem soyundan geldiğinizi, temel hak insan özgürlüklerinden bahsediyorsunuz. Devletleri yöneten az gelişmiş ülkelerdeki devlet başkanlarını diktatör ilan edip iç işlerine karışıyorsunuz. Sizlere bu hakkı Vatikan’daki Papa mı veriyor? Siyonust üst akıl mı yoksa Musevilerin en üst Hahambaşı mı veriyor? Gelişecek bir dünya savaşında ülkesini ve insanını kaybederken toplumlarınıza hangi yasal gerekçeyle, evlatlarınızın, kayıplarınızın hesabını vereceksiniz? Nefsinizi şeytandan, para hırsından, emek gasp etme hırsından, sözde din ve vicdan özgürlüğünden, hürriyet ve eşitlikten, adalet kavramından bahsederken bunları birer argüman olarak kullanarak kitle iletişim araçlarıyla sivil toplum örgütlerinizden Birleşmiş Milletlerdeki sesini çıkarmayıp bu sadistlerden, insanlığı katlederken hiç Adem soyunu düşünüyor musunuz? Hiç zannetmiyorum. Beyin hücrelerinizin her zerresi ruhsal dünyanızın, beyninizin otokontrol merkezi şeytana endeksli.

Şeytan yolunda yürülen batıl, mutlaka birg ün Hak’kın hüsranına uğrayacaktır. Bildiğinizden vazfeçmeyiniz. Yiyeceğiniz büyük vurgunun sizleri bitkisel hayata bağlayacağını asla unutmayınız. Belki bu sizler için boş cümleler olabilir. Her şeyi gören Allah’tır. Mutlaka Allah’ın tokadını yiyeceksiniz. Aziz Türk Milleti devletine bağlı, vatanını seven hangi etnik guruba mensup olursanız olun neticede tek vatan, tek bayrak. Vatan hainleri, bölücüler hariç iktidar ve muhalefet bu süreçte birbirinize saldırmaktan vazgeçiniz. Bu millet yıllardır her şeyi görüyor. Birilerini iktidara getirdiği gibi bu aziz millet yeni birilerini iktidara getirir. Millet her şeyi görüyor. Ama şu anda her kim olursa olsun geçmiytei ve her türlü yanlışlıkların iç piyasada gündeme getirmek millete fayda getirmez.

Bakınız yıllardır şahsım her türlü sıkıntı ve zulüm yapan iktidarın başı ve onlarla birlikte hareket edenlere rağmen ölçüm devletin bekası aziz milletimizin bu süreçle birlikte hareket etmesi vatanını seven her Türk vatandaşının Müslüman ve Türkse hangi etnik guruba mensupsa bayrağı ve aziz topraklarımız için her etnik unsurun bu süreçte devletin yanında yer almaları milletimiz için, tek vazgeçilmezimiz gerçek vatanseverlerin bir ülküsüdür. Birileri de söylemlerine lütfen bu zorlu süreç içerisindesivri dillerini daha ölçülü kullanmaları, mutabakatın sözde değil, özde dillerini daha yumuşak bir üslupla kullanmaları milletimizin hayrınadır. Saygılarımla aziz Türk Miletine arz ederim”.

Çakıcı, açıklamanın sonunda not paylaşarak şunları söyledi: “Partiler kapatılır, liderler değişir, yeni partiler açılır, yeni liderler çıkar. Hırsları için devlet bölünürse kızıl elma peşinde koşanlar toprak altında Allah’a nasıl hesap verecekler? Evet, Kızıl Elma Türk İslam devasının vazgeçilmezidir. Önve vatan, sonra Kızıl Elma’yı gerçekleştirmek en doğru olanıdır. Bunu yaparken din, dil, ırk ayrımı yapmadan Allah rızası için yola çıkmak lazım. Saygılarımla… Bu topraklar benim öz vatanımdır diyen her etnik guruba, tüm bölücüler hariç milletimize saygılarımla arz ederim.”


Daha Fazla Haber