Kırıkkale24
Dikkat!!! Su Kesintisi
» - 15 Kasım 2021 15:05
Kırıkkale24

Çarşamba Günü Sular Kesilecek

Kırıkkale Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “17 Kasım 2021 Çarşamba günü” Şehrimize su temin etmiş olduğumuz arıtma tesisinde bakım işlemleri yapılacağından Çarşamba günü şehrimizin bazı kesimlerine su kesintisi hissedilebilecektir. Bu konuda vatandaşlarımızın tedbirli olmalarını rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifaderine yer verildi.

Kırıkkale24

Dikkat!!! Su Kesintisi

Dikkat!!! Su Kesintisi
Haber Tarihi: 15 Kasım 2021 15:05
Haber Adresi: https://www.kirikkale24.com/dikkat-su-kesintisi/

Çarşamba Günü Sular Kesilecek

Kırıkkale Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “17 Kasım 2021 Çarşamba günü” Şehrimize su temin etmiş olduğumuz arıtma tesisinde bakım işlemleri yapılacağından Çarşamba günü şehrimizin bazı kesimlerine su kesintisi hissedilebilecektir. Bu konuda vatandaşlarımızın tedbirli olmalarını rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifaderine yer verildi.  1. Veli TEKİNCAN dedi ki:

    la gardaşım ne günlerdi, arabaların arkasında elmadağ suyu diye dere suyu satılan günler…

  2. Berkay dedi ki:

    Ne zaman gelir bu su

  3. murat önal dedi ki:

    yazıklar olsun valla şu virüs zamanında milletin tamda hijyen beklediği günlerde suların her 2 haftaya bir kesintiye uğraması bukadar insanın mağdur olmasını başınız yastığa koyunca rahat uyuyormusunuz yada aldığınız oylardan aldığınız maaşlardan hicmi vicdanınız sıkılmıyor taksit taksit ismi yapıyorsunuz ayıp ayıp bu dünyanın obur tarafida var haklarımız haram olsun

Daha Fazla Haber