Kırıkkale24
Vali Sezer’den Öğretmenler Günü Mesajı
» - 24 Kasım 2020 06:37
Kırıkkale24

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MESAJ YAYINLADI

Sezer, “Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir.Ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasında, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz, dün ve bugün olduğu gibi yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir. Öğretmenlik, bu ülkeye ve yeni nesillere adanmış bir hayatı da ifade etmektedir. Bu kutsal mesleğin temsilcileri, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar büyük fedakârlığın timsalidirler. Yeni nesilleri, bir anlamda ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz eğitim ordumuzun varlığı, milletimize daima güven vermektedir.Bu duygularla, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete göç etmiş bütün öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” de

Kırıkkale24

Vali Sezer’den Öğretmenler Günü Mesajı

Vali Sezer’den Öğretmenler Günü Mesajı
Haber Tarihi: 24 Kasım 2020 06:37
Haber Adresi: https://www.kirikkale24.com/vali-sezerden-ogretmenler-gunu-mesaji/

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MESAJ YAYINLADI

Sezer, “Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir.Ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasında, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz, dün ve bugün olduğu gibi yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir. Öğretmenlik, bu ülkeye ve yeni nesillere adanmış bir hayatı da ifade etmektedir. Bu kutsal mesleğin temsilcileri, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar büyük fedakârlığın timsalidirler. Yeni nesilleri, bir anlamda ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz eğitim ordumuzun varlığı, milletimize daima güven vermektedir.Bu duygularla, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete göç etmiş bütün öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” de  1. Mustafa DURULMUŞ dedi ki:

    Sayın Valim en içten teşekkür ediyorum,emekli bir eğitimciyim,sizin her konudaki çalşmalarınızı takdir ediyorum Bu arada Öğretmenler günü için güzel ve anlamlı mesajınız için çok mutlu oldum;en içten selam ve saygılarımı sunuyorum;bu vatan bizim taş üstüne taş koyan Ülkemizin gelişmesi ve güçlenmesi için tüm emeği geçenleri kutluyorum ”herkes işini çok iyi yapsın”

Daha Fazla Haber